Коворкінг

Коворкінг Спільно HUB – це сучасне місце, де люди працюють разом незалежно від роду діяльності: це і фрілансери, що виконують роботу на замовлення, і студенти, і ті, хто займається самоосвітою. Людей, які шукають роботу, ми направимо до профільних громадських організацій, що навчать писати резюме, правильно проходити співбесіду чи навіть створювати свій бізнес.

Ми не нав’язуємо нашим користувачам, як працювати, а лише забезпечуємо їх сучасним простором, інтернетом, технікою і добрим обслуговуванням. Окрім того, на базі коворкінгу ми проводимо тренінги, семінари, презентації. Наша мета – забезпечувати творчу атмосферу для обміну досвідом та ідеями.

Адреса
Україна, м. Запоріжжя
пр. Соборний, 142
Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, 4ий поверх

Графік роботи
Понеділок – Четвер: 1000–1900
П’ятниця: 1000–1700

Коворкінг (від англ. Co-working, «спільна робота») у широкому сенсі – підхід до організації праці людей з різною зайнятістю у спільному просторі; у вузькому – вiльний простір, колективний офіс (англ. coworking space). Коворкінгу властиваі гнучка організація робочого простору, прагнення до формування спільнот резидентів (постійних відвідувачів) та внутрішньої культури. Це міський громадський простір, що об’єднує людей для спілкування, творчої взаємодії та співпраці.